Eigen veiling starten
Home Eigen veiling starten

Eigen veiling starten

Hoe kan ik zelf een veiling starten?

Online veilen
U kunt ervoor kiezen om uw kavel(s) in te brengen bij Colours, zodat wij uw kunstobject(en) veilen of u kunt zelf direct een veiling starten. Bij veilingverkoop van schilderijen adviseren we deze altijd in te brengen bij het veilinghuis in verband met betrouwbaarheid van de geschatte waarde. Klik hier voor meer informatie over inbrengen of lees verder voor het starten van een eigen veiling.

Veilingaccount aanmaken
U kunt op het veilingplatform van Colours Kunst & Veiling kiezen voor een gratis of premium account:

Met een gratis account kunt u kosteloos maximaal 2 kunstobjecten gelijktijdig veilen.
Met een premium account kunt u voor € 9,95 per maand maximaal 100 kunstobjecten gelijktijdig veilen. Bovendien wordt uw veiling dan aangemerkt als ‘uitgelichte veiling’. Dit houdt in dat uw veiling meer opvalt in het aanbod en hoger in de zoekresultaten wordt getoond. Dit premium abonnement is maandelijks opzegbaar.

Colours Kunst & Veiling wil verkopers een aantrekkelijk platform bieden
en hanteert daarom geen extra kosten voor eigen veilingen.

Veilingen inzien en meer
In uw gebruikersaccount, op het zogeheten dashboard, kunt u de volgende zaken regelen:

  • veiling starten
  • profielfoto en -informatie aanpassen
  • berichten versturen en ontvangen
  • wachtwoord wijzigen
  • abonnement upgraden

Natuurlijk kunt u ook zelf bieden op veilingobjecten. In uw account kunt u dan ook deze zaken inzien:

  • biedingen
  • gevolgde objecten
  • uw favorieten
  • gewonnen veilingen
  • facturen

Succesvolle verkoop?
Heeft u een succesvolle verkoop gedaan via de veiling? Gefeliciteerd! Via het dashboard van uw gebruikersaccount kunt u de verkoop rechtstreeks afhandelen met de koper. Het contact en de afwikkeling van de koop loopt onderling, Colours blijft volledig buiten de communicatie van deze veilingverkoop.

Wederzijds vertrouwen: uw account verifiëren
Vanaf het moment dat uw account op onze site is geverifieerd, kunt u uw kunstobjecten zelf inbrengen in de online veiling. Als u uw gegevens (adresgegevens, telefoonnummer en e-mailadres) op het dashboard invult, zullen wij deze verifiëren en handmatig goedkeuren. Na verificatie van uw account veranderd uw status naar ‘geverifieerd’ account. Enkel met een geverifieerd account worden uw eigen veilingen toegestaan op onze website.

geverifieerd account

‘Met een geverifieerd account creëren we een veilige veilingomgeving voor iedereen’

Heeft u een vraag naar aanleiding van de bovenstaande informatie? Of wilt u direct uw eigen object veilen?