Schilderijen klassiek

Online bieden op klassieke schilderijen

Meester aan de muur?

Van Haagse School tot ongesigneerd stilleven: klassieke schilderijen zijn de meest geveilde objecten op ons online veilingplatform. Daarnaast verzorgt Colours Kunst & Veiling naar wens taxatie, renovatie, in- en verkoop van klassieke doeken.

Met ruim vijftien jaar ervaring op het gebied van klassieke schilderijen kunt u vrijblijvend contact opnemen om uw schilderijen te laten beoordelen. Ook onduidelijk gesigneerde werken kunnen wij voor u ontcijferen en toeschrijven aan een kunstenaar en beoordelen op kwaliteit en staat.

Bent u in het gelukkige bezit van een jonge-katjesschilderij van Cornelis Raaphorst? Of heeft u een ander topstuk in uw bezit, van bijvoorbeeld:

bernhard blommers icon

Bernhard Blommers, Théophile de Bock, Hendrik Willem Mesag

Haagse school

ferdinand bol icon

Ferdinand Bol, Adriaen van Ostade, Rembrandt van Rijn

Periode Gouden Eeuw
gerard delfgaauw icon

Gerard Delfgaauw, Johan Barthold Jongkind

Impressionisme
jheronimus bosch icon

Jheronimus Bosch

Periode Renaissance

G.W. Dijsselhof

Nieuwe Kunst
isaac israels icon

Isaac Israëls

Amsterdams Impressionisme
henrietta geertruida knip icon

Henriëtta Geertruida Knip

Neoclassicisme
anton mauve icon

Anton Mauve

Realisme

andreas schelfhout icon

Andreas Schelfhout

periode Romantiek
Misschien is uw schilderij niet gesigneerd maar is het wel een mooi bloemstilleven, strand- of stadsgezicht, landschap- of dierenschilderij. Ook een ongesigneerd schilderij kunt u aanbieden op onze online veiling.

Klik hier wat u wilt doen met uw klassieke schilderij