Laatst bekeken 2 dagen geleden

A.Hubbeling 19 eeuw Berg op zoom/ Haren.

Als favoriet toevoegen
Beschrijving

Ets kleur nr 53/200, gesigneerd.

Startprijs € 75,-

Kenmerken Object
Dit artikel kan naar u worden verzonden!

De verkoper heeft de mogelijkheid het object naar u te verzenden.

Het object wordt verzonden vanaf , [Onbekend], verzendkosten worden tussen u en de verkoper besproken.

Video
Reacties van leden
Alleen leden kunnen reacties plaatsen. Inloggen. of Registreren!