Anton Heiboer 1924 - 2005

Aanbieding!

Prijs:

275,00 225,00

De kip , aquarel en krijt techniek , maat 20 x 28

Gesigneerd.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Categorie Tags ,

Heeft u een vraag over dit schilderij?