Anton Heiboer 1924 - 2005

Aanbieding!

Prijs:

275,00 225,00

Een aquarel/krijt  kip in de hoogte , maat 30 x 40

Gesigneerd

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Categorie Tag

Heeft u een vraag over dit schilderij?