Inbreng en verkoop schilderijen
Home Inbreng en verkoop schilderijen

Inbreng en verkoop kunst: een eigen veiling starten of inbrengen via het veilinghuis

Heeft u een schilderij, bronzen sculptuur of ander waardevol kunstobject dat u wilt verkopen? Dan kunt u dat online ter veiling aanbieden via het veilinghuis. De belangrijkste voordelen van inbrengen boven zelf veilen zijn dat uw kavel eerst door ons wordt getaxeerd voordat het ter veiling gaat. Daarnaast verzorgt Colours voor u de veiling, zodat u daar geen omkijken naar heeft.

Objecten inbrengen via het huis kan door het volgende formulier in te vullen of telefonisch contact met ons op te nemen: +31 (0) 10 226 92 32. U heeft de keuze uw object naar ons toe te sturen of deze zelf te brengen naar onze kunsthandel: Edisonstraat 5B te Berkel en Rodenrijs.
U bent altijd zelf verantwoordelijk voor het in goede staat aanleveren van een object bij Colours Kunst en Veiling. Vraag altijd naar een verzendbewijs wanneer u uw kavel verstuurt naar Colours. Beschadigde kavels worden niet aanvaard (mits er geen sprake is van restauratie).

Verkopen via online veiling

inkoop en verkoop van schilderijen en kunstwerken

Schilderijen ter consignatie aanbieden

Een belangrijk onderdeel van Colours Kunst & Veiling blijft de kunsthandel. Schilderijen (maar bijvoorbeeld ook bronzen beelden) uit het hogere segment kunt u dus ook ter consignatie aanbieden. Wij zullen uw kunstobject tentoonstellen in onze presentatieruimte/winkel in Berkel en Rodenrijs. Wie weet is uw doek of beeld nét wat die ene kunstverzamelaar bij een bezoek aan onze kunstwinkel zoekt.

Heeft u een vraag omtrent de inkoop en verkoop van kunstwerken of schilderijen? Neem dan vrijblijvend contact met ons op.

Verder navigeren