ONLINE VEILINGEN VAN KUNSTWERKEN EN SCHILDERIJEN

Bij Colours Kunstveiling kunt u kavels aanschaffen op onze online veilingen van schilderijen en design. U heeft ook de mogelijkheid uw eigen veiling te starten.

Al lid? Inloggen

Online bieden op uw favoriete kunstwerken

Online veilingen van schilderijen klassiek en modern, design, porselein, zilver, aziatica, brons en glasobjecten. Maak een gratis account aan en start met het uitbrengen van een bod op uw favoriete kavels.

Een combinatie van online veilingen, in- en verkoop, restauratie en taxatie

Vanuit uw dashboard maakt u contact met andere gebruikers in ons online veilingsysteem. Colours Kunstveiling is een bijzondere combinatie van in- en verkoop van kunstwerken, lijstenmakerij, taxatie en restauratie.

Een prachtige showroom met een tentoonstelling van kunstwerken

Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Nullam quis ante. Etiam sit amet orci eget eros faucibus tincidunt. Duis leo.

schilderijen klassiek veiling online kavel icon

Schilderijen klassiek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.

Schilderijen Modern

Design

porselein online veiling kavel icon

Porselein

Zilver

aziatica veiling kavel online icon

Aziatica

Brons

Glasobjecten

Diversen

geplande online veilingen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.

Veilingen
image

Zomerveiling 14 Juli 2020

Nam pretium turpis et arcu. Duis arcu tortor, suscipit eget, imperdiet nec, imperdiet iaculis, ipsum. Sed aliquam ultrices mauris. Integer ante arcu, accumsan a, consectetuer

Lees verder »
Veilingen
image

Winterveiling 25 November 2020

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur

Lees verder »