Online kunstveilingen - van schilderij tot design

Koop uw kavels via de online veilingen van Colours Kunst & Veiling. Van Haagse School-kunst tot een ongesigneerd doek, van designertas tot zilveren schenkkan en van porselein tot glasobject: kopers en verkopers van een breed scala aan kunstwerken komen hier bij elkaar.

colours kunstveiling schilderijen online banner top
Colours kunstveilingen

Online bieden op uw favoriete kunstwerken

Een Corneille, een antieke broche, Leerdam glas, een specifiek bronzen beeld… Maak een gratis account aan, bekijk onze veilingobjecten en wie weet vindt u waar u naar op zoek bent… wellicht zelfs meer!

Het complete pakket van taxatie tot (veiling)verkoop

Colours Kunst & Veiling biedt een online platform voor kunstveilingen. Verder hebben we een showroom waarin we kunst en antiek te koop aanbieden. Naast in- en verkoop van kunst kunnen kunstbezitters bij ons terecht voor taxatie, restauratie en maatwerk schilderijlijsten.

eigen showroom met lijstenmakerij en taxatie- en restauratiestudio

Waardevolle kunstobjecten tentoongesteld in onze showroom

In onze kunstgalerie in Berkel en Rodenrijs stellen we honderden prachtige kunstwerken tentoon, die tevens te koop worden aangeboden. Loop gerust eens binnen! Colours is een veilinghuis én kunsthandel. Dus heeft u een schilderij of bronzen beeld dat u liever niet via een online veiling aanbiedt, ook dan kunt u bij Colours Kunst & Veiling terecht.
diverse objecten in onze online veilingen

Welke objecten kunt u verwachten?

Schilderijen klassiek

Klassieke schilderijen zijn de meest geveilde objecten op ons online veilingplatform.

Schilderijen modern

Design

Heeft u een designobject op het gebied van mode of interieur dat u wilt laten taxeren en/of veilen? Van Deens Design tot Hermès-tas.

Porselein

Benieuwd of uw porselein kunst is of toch kitsch? Bij Colours Kunst & Veiling kunt u uw object laten taxeren en veilen.

Zilver

Laat een professional kijken naar de waarde van uw zilver of start direct een veiling.

Aziatica

Een schitterende drakenvaas, een Chinees ivoren beeldje – verkoop ook uw Aziatica via onze online veiling.

Brons

Welke waarde hangt er aan uw antieke bronzen bel of het bronzen beeldje van de hand van Fernando Botero?

Glasobjecten

Misschien is uw glazen schaal wel vervaardigd door topontwerper Floris Meydam of Siem van der Marel.

Sierraden

Graag gezien: juwelen van Tiffany & Co. tot Van Cleef & Arpels. Heeft u ook een mooi sieraad te veilen?
online veilingen

Speciale kunstveilingen en deelnemen aan live veilingen

Naast de doorlopende online veilingen worden eens in de zoveel tijd speciale kunstveilingen gehouden, gebaseerd op een specifiek thema. In de nabije toekomst wordt het tevens mogelijk om deel te nemen aan live veilingen. Updates en informatie hierover vindt u hier terug op onze site en via social media, maar kondigen we ook aan via onze nieuwsbrief. Wilt u op de hoogte blijven? Houd onze site in de gaten of meld u aan voor onze nieuwsbrief.

over ons showroom colours online veilingen

Vbase online veilingen

Vanaf heden verlopen onze veilingen via het online veilingsysteem Vbase. Met dit systeem kunnen wij zowel doorlopende veilingen, speciale thema veilingen als live veilingen aanbieden.

Lees verder »