Online kunstveilingen: van schilderij tot design

Koop of verkoop uw kavels via de online veilingen van Colours Kunst & Veiling. Van Haagse School-kunst tot een ongesigneerd doek, van designertas tot zilveren schenkkan en van porselein tot glasobject: kopers en verkopers van een breed scala aan kunstwerken komen hier bij elkaar.

Gratis veilingaccount. Login of registreer geheel kosteloos om direct te kunnen bieden op uw favoriete kunstwerk(en).

Online bieden op uw favoriete kunstwerken

Een Corneille, een antieke broche, Leerdam glas, een specifiek bronzen beeld… Maak een gratis account aan, bekijk onze veilingobjecten en wie weet vindt u waar u naar op zoek bent… wellicht zelfs meer!

Het complete pakket van taxatie tot (veiling)verkoop

Colours Kunst & Veiling biedt een online platform voor kunstveilingen. Verder hebben we een showroom waarin we kunst en antiek te koop aanbieden. Naast in- en verkoop van kunst kunnen kunstbezitters bij ons terecht voor taxatie, restauratie en maatwerk schilderijlijsten.

Waardevolle kunstobjecten tentoongesteld in onze showroom

In onze kunstgalerie in Berkel en Rodenrijs stellen we honderden prachtige kunstwerken tentoon, die tevens te koop worden aangeboden. Loop gerust eens binnen! Colours is een veilinghuis én kunsthandel. Dus heeft u een schilderij of bronzen beeld dat u liever niet via een online veiling aanbiedt, ook dan kunt u bij Colours Kunst & Veiling terecht.

schilderijen klassiek veiling online kavel icon

Schilderijen klassiek

Klassieke schilderijen zijn de meest geveilde objecten op ons online veilingplatform.

schilderijen modern veiling online icon

Schilderijen Modern

Van Corneille tot Picasso: wij veilen nationale en internationale moderne schilderijen.

design online veiling kunstwerken kavels icon

Design

Heeft u een designobject op het gebied van mode of interieur dat u wilt laten taxeren en/of veilen? Van Deens Design tot Hermès-tas.

porselein online veiling kavel icon

Porselein

Benieuwd of uw porselein kunst is of toch kitsch? Bij Colours Kunst & Veiling kunt u uw object laten taxeren en veilen.

zilver veiling kavel online icon

Zilver

Laat een professional kijken naar de waarde van uw zilver of start direct een veiling.

aziatica veiling kavel online icon v2

Aziatica

Een schitterende drakenvaas, een Chinees ivoren beeldje – verkoop ook uw Aziatica via onze online veiling.

Brons veiling kavel online icon

Brons

Welke waarde hangt er aan uw antieke bronzen bel of het bronzen beeldje van de hand van Fernando Botero?

Glasobjecten veiling kavel online icon

Glasobjecten

Misschien is uw glazen schaal wel vervaardigd door topontwerper Floris Meydam of Siem van der Marel.

colours kunst en veiling sieraden online v2

Sierraden

Graag gezien: juwelen van Tiffany & Co. tot Van Cleef & Arpels. Heeft u ook een mooi sieraad te veilen?

diversen online veiling bieden icon v2

Diversen

Een vintage stoel, emaillen reclamebord of antieke camera. Welk waardevol kunstobject of antiekstuk hebt u?

geplande online veilingen

Naast de doorlopende online veilingen worden eens in de zoveel tijd speciale kunstveilingen gehouden, gebaseerd op een specifiek thema. In de nabije toekomst wordt het tevens mogelijk om deel te nemen aan live veilingen. Updates en informatie hierover vindt u hier terug op onze site en via social media, maar kondigen we ook aan via onze nieuwsbrief. Wilt u op de hoogte blijven? Houd onze site in de gaten of meld u aan voor onze nieuwsbrief.